BLOG O TEMATYCE ENERGII ANIELSKIEJ, ENERGII UZDRAWIAJACEJ, REIKI, MAGII, EZOTERYCE, PARAPSYCHOLOGII, PSYCHOTRONICE, ZJAWISKACH UFO.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą gloszacy objawienie.. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą gloszacy objawienie.. Pokaż wszystkie posty
środa, 9 grudnia 2015
Co gnostyki mowia o Jezusie? Mistrz Buddyjski, Wielki Nauczyciel zydowski, Uzdrowiciel,
Ten, kto rozwija sie spiritualnie poprzez medytacje, ktora jest wazna w zyciu dla oczyszczania sie ze zlej energii. Z Z czasem zauwazy, cos jest innego we swiecie otaczajacym jego osobe. Zauwazy anioly,zywioly, etc. oraz rozpocznie sie kontakt z nimi, pojawic sie moze Jesus, Yeshua, Isa. Ten Ktos, moze i nie umarl za nasze grzechy, ale z milosci do nas. Mozliwe, ze odkryjesz inna prawde, ze ON nie mosial urodzic sie z Nadchnienia przez Ducha Swietego, a poczety z milosci dwoch ludzi. Dla mnie Jesus jest najwazniejszym i najwiekszym Nauczycielem w moim zyciu , jakiego poznalam w swoim zyciu. Z mojego punktu widzenia, nic mu nie umiejszylo, a nawet dodalo do Jego osoby, nawet jesli posiadal zone Marie Magdalene , ktora urodzila mu okolo pieciu dzieci.
Nie lekcewaz przeslan innych pism mowiacych o Jezusie, ale je przeanalizuj o zagladnij do swojego serca :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)